Atribuită
Cumpărare directă
Scule pentru intretinere spatii verzi conform anuntului de publicitate nr ADV 1230658/3.08.2021- conform caiet de sarcini Furnizorul va prezenta la livrare urmatoarele documente : 1 .Factura Fiscala cu datele de identificare corecte si informatiile minime prevazute de codul fiscal, Certificat de calitate /conformitate / garantie stampilat si semnat de furnizor conform prevederilor legale in vigoare, respectiv Fisa cu date de Securitate dupa caz . 2.Produsele care se vor livra trebuie sa fie conforme calitativ si cantitativ cu Specificatiile Tehnice. In situatia in care cele doua conditii nu se vor respecta cumulativ vom returna produsele la primirea/receptia acestora. persoana de contact Depozit Ludusan Augustin 0755064173
- Număr anunț
- DA28670529
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI 14056826)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.107 RON
- Valoare atribuită
- 15.107 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.