Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul conține următoarele titluri si costuri: 1 x Wireless Ad-Hoc Networks = 428,57 lei 1 x Security in Wireless Mesh Networks = 305,71 lei 1 x Digital Image Processing for Medical Applications = 509,52 lei 1 x Medical Image Analysis and Informatics = 404,76 lei 1 x Image Fusion: Algorithms and Applications = 555,24 lei 1 x Image Fusion = 688,57 lei 1 x Telemetry Systems Engineering = 809,52 lei 1 x Fundamentals of IoT and Wearable Technology Design = 447,62 lei 1 x Body Sensor Networks = 404, 76 lei 1 x Handbook of Biomedical Telemetry = 589,52 lei 1 x The Essential Guide to User Interface Design = 318,10 lei 1 x Countermeasures for Aerial Drones = 674,29 lei 1 x RF Electronics for Electronic Warfare = 757,14 lei 1 x Deformable Meshes for Medical Image Segmentation = 268,57 lei 1 x Telemedicine Technologies: Big Data, Deep Learning, Robotics, Mobile and Remote Applications for Global Healthcare = 537,14 lei 1 x Telemedicine Technologies: Information Technologies in Medicine and Digital Health = 457,14 lei 1 x Handbook of Collective Robotics: Fundamentals and Challenges = 911,43 lei 1 x The Lego Technic Idea Book: Wheeled Wonders = 81,90 lei
- Număr anunț
- DA28771529
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI 16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.149 RON
- Valoare atribuită
- 9.149 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.