Atribuită Cumpărare directă

RAISER 32 BUC 1 ROB GAZ 1'' BUC 1 PIESA TRECERE SUD PE 100 SDR11 32 PE OL BUC 1 TEAVA POLIETILENA GAZ PE 100 32 ML 30 BANDA AVERTIZARE GAZ BUC 1 CABLU FY 1.5 ( ROLA ) BUC 1 CUTIE GN BUC 4 REGULATOR 25 MC/H BUC 1 MATERIALE MARUNTE, CONSUMABILE ACCESORII ETC BUC 1 MANOPERA ( SUDURA EF, SUDURA METAL, INSTALARE TEAVA, PROBE PRESIUNE ), TRANSPORT BUC 1

Număr anunț
DA28763158
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
45300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.722 RON
Valoare atribuită
6.722 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.722 RON

din 6.722 RON estimat