Atribuită
Cumpărare directă
Modulul tip Autolab FRA32M permite efectuarea de măsurători de impedanță atat potențiostatice, cat și galvanostatice pe o gamă larga de frecvențe de la 10 µHz la 32 MHz (limitata la 1 MHz in combinație cu Autolab PGSTAT). In plus față de EIS clasic, software-ul NOVA permite, de asemenea, utilizatorilor să moduleze alte semnale exterioare, cum ar fi viteza de rotație a unui electrod de disc rotativ sau frecvența unei surse de lumină pentru a efectua spectroscopie de impedanță electro-hidrodinamică sau foto-modulată.
- Număr anunț
- DA28849730
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL (CUI 26157581)
- Cod CPV
- 31712000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.710 RON
- Valoare atribuită
- 29.710 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.