Atribuită
Cumpărare directă
PGSTAT204 este un instrument accesibil, care poate fi localizat oriunde în laborator. Potentiostatul/galvanostatul cu o tensiune de conformitate de 20 V și un curent maxim de 400 mA sau 10 A în combinație cu BOOSTER10A poate fi extins în orice moment cu un modul suplimentar, de exemplu modulul FRA32M de spectroscopie de impedanță electrochimică (EIS). PGSTAT204 include un integrator analogic încorporat. In combinație cu puternicul software NOVA, acesta poate fi utilizat pentru majoritatea tehnicilor electrochimice standard.
- Număr anunț
- DA28849717
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL (CUI 26157581)
- Cod CPV
- 31712000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.740 RON
- Valoare atribuită
- 35.740 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.