Atribuită Cumpărare directă

UBISHI PAJERO Serie sasiu ;JMBLYV98VHJ600294 Nr inmatriculare AR99SPP; Cap cilindrica=3200; Putere= 140 KW;Locuri=5; Masa maxima =3030kg. Asigurator : Allianz Tiriac Valabilitate : 05.10.20121-04.10.2022

Număr anunț
DA28872082
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat