Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) + AROTRANS: - Microbuz OPEL CIBRO MOVANO, 2299 cmc/ 110 kW, 17 loc./ 3890 kg, Valabilitate: 12 luni, PA: 986,40 lei/ EUROINS - AROTRANS Marca: OPEL-CIBRO Model: MOVANO-CIBRO Suma asigurata: 4000 RON, Valabilitate: 12 luni, PA: 159.6 RON/ ASIROM

Număr anunț
DA28767403
Autoritate contractantă
Orasul Bechet (Primaria) (CUI 4941390)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.146 RON
Valoare atribuită
1.146 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.146 RON

din 1.146 RON estimat