Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare sistem de supraveghere video existent (camere video1080P) cu adaugarea de UPS.

Număr anunț
DA28752116
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
Furnizor / câștigător
SIMBA ALARMS SRL (CUI 17506429)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.860 RON
Valoare atribuită
4.860 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.860 RON

din 4.860 RON estimat