Atribuită Cumpărare directă

1 Nicolae al II-lea. Ultimul tar 49,95 Buc 1 47,57 0,00 47,57 47,57 2,38 2 Summa theologica, vol. II 99,00 Buc 1 94,29 0,00 94,29 94,29 4,71 3 Scurta istorie. Panorama Ed 2021 99,00 Buc 1 92,44 1,85 94,29 92,44 4,620, 0 2 4 Norocul scriitorului. Memorii (1976-1991) 54,95 Buc 1 51,31 1,03 52,33 51,31 2,570, 0 2 5 Iesirea din Pustie 54,95 Buc 1 51,31 1,03 52,33 51,31 2,570, 0 2 6 Leadership si management educational Ed. II 34,95 Buc 1 33,29 0,00 33,29 33,29 1,66 7 Nomada 34,95 Buc 1 33,29 0,00 33,29 33,29 1,66 8 Prada. Imigratia, islamul 34,95 Buc 1 33,29 0,00 33,29 33,29 1,66 9 Filogermanism fara germani 44,95 Buc 1 42,81 0,00 42,81 42,81 2,14 10 Concepte si metode in cercet. im. Invitatii Phantasma 44,95 Buc 1 42,81 0,00 42,81 42,81 2,14 11 Noaptea plec, noaptea ma-ntorc 29,95 Buc 1 27,96 0,56 28,52 27,96 1,400, 0 2 12 Alegeri morale. Teme actuale de etica aplicata 49,95 Buc 1 47,57 0,00 47,57 47,57 2,38 13 Pogromul de la Iasi (Ioanid) 29,95 Buc 1 28,52 0,00 28,52 28,52 1,43 14 A fost odata ca niciodata PCR 1921-2021 59,96 Buc 1 57,10 0,00 57,10 57,10 2,85 15 Rusia, o ecuatie complicata 39,95 Buc 1 38,05 0,00 38,05 38,05 1,90 16 O gura de aer (Top 10) 24,95 Buc 1 23,30 0,47 23,76 23,30 1,160, 0 2 17 Europenii. Trei vieti si formarea unei culturi 69,95 Buc 1 66,62 0,00 66,62 66,62 3,33 18 Abordarea psih. a adoptiei si asistentei maternale 69,95 Buc 1 66,62 0,00 66,62 66,62 3,33 19 Lumea incerta a cotidianului 44,95 Buc 1 42,81 0,00 42,81 42,81 2,14 20 Razboiul Rece 49,95 Buc 1

Număr anunț
DA28713383
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746 RON
Valoare atribuită
746 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746 RON

din 746 RON estimat