Atribuită Cumpărare directă

Atac Security SRL se angajeaza sa presteze toate serviciile de paza pentru luna octombrie, cu respectarea tuturor conditiilor impuse de autoritatea contractanta conform Caietului de sarcini atasat, iar serviciul de paza se va executa în conformitate cu prevederile planului de paza, conform Legii nr.333/2003 si ale H.G. 301/2012, privind paza bunurilor, valorilor si protectiei persoanelor.

Număr anunț
DA28872505
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
ATAC SECURITY SRL (CUI 27668827)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.453 RON
Valoare atribuită
27.453 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.453 RON

din 27.453 RON estimat