Atribuită Cumpărare directă

Conform ofertei nr. 226384897 din data de 01/09/2021 pentru perioada de 1 an Obiectul asigurarii: WBA6A81000D368219 -B14WAD Valabilitate Contract De la 03/09/2021 Pana la: 02/09/2022 Prima de Asigurare: 845.50 lei

Număr anunț
DA28665388
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845 RON
Valoare atribuită
845 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845 RON

din 845 RON estimat