Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 - 150 top x 10.78 lei 1 PROSOP PLIAT 1 STR., VERDE 250BUC/SET - LE PAPIER SET 40 3,23 lei 129,20 lei 2 HARTIE IGIENICA JUMBO, 2 STR., 400 GR, SUPLEX 150 BUC 60 4,29 lei 257,40 lei 3 PROTEX SAPUN LICHID 700 ML buc 3 13,70 lei 41,10 lei 4 LINDY - SERVETELE UMEDE BUC 20 3,50 lei 70,00 lei
- Număr anunț
- DA28783980
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30197644-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.114 RON
- Valoare atribuită
- 2.114 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.