Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar valoare CANGE PSI BUC 3 45 135 TOPOR - TARNACOP CU COADA BUC 3 54 162 GALEATA TABLA ZINCATA 10 LITRI BUC 4 32 128 DILUANT 0.9 LITRI BUC 17 11,0882 188,5 BEC LED G45 5*35W E14 BUC 60 8 480 INTRERUPATOR SIMPLU PT BUC 5 8,5 42,5 PRIZA DUBLA PT CP E BUC 5 15 75 NIPLU 280 3/4 ZN BUC 60 2,59 155,4 ROBINET BILA GAZ 3/4 BUC 7 25,2 176,4 COLIER BRANSARE D110 3/4 BUC 4 16 64 COLIER BRANSARE D63*3/4'' BUC 72 8,4 604,8 COT HTB 40*67 PP SC BUC 1 1,24 1,24 RACORD MAGICOUDE D40 BUC 1 17,1 17,1 COT HTB 40*87 PP SC BUC 1 1,24 1,24 TEAVA PP 40*1.8 - 500 MM + INEL BUC 1 2,8 2,8 TEAVA PP 40*1.8 - 1000 MM + INEL BUC 1 4,7 4,7 BSMART PANOU 3D ZN 2030*2510 MM BUC 2 114 228 STALP ROTUND D48 H=2.4ML BUC 8 65 520 MASCA CHIUVETA ALBA 800*500*820 MM BUC 1 135 135 CHIUVETA 50*80 MASCA 0.4 MM BUC 1 69 69 CASABELLA VOPSEA LAVABILA INTERIOR 15L BUC 1 85 85 REDUCTIE NG FE-FI 3/4 - 1/2 BUC 1 1,57 1,57 COLIER OTEL 32-40MM BUC 3 13,5 40,5 BATERIE BUCATARIE MONOCOMANDA BUC 1 44,5 44,5 ROBINET RETUR COLT 1/2'' BUC 1 12,9 12,9 KUPER LANTERNA 19 LED-URI BUC 1 54,1 54,1 EXTRACTOR CUIE 800 MM BUC 3 43,5 130,5 PITURA VOPSEA UNIVERSALA ALBA 600 ML BUC 8 10,5 84 PITURA VOPSEA UNIVERSALA ROSIE BUC 8 10,5 84 LEVIER CU VARF SI GHEARA 125 CM BUC 3 114 342 ROBINET GAZ 3/4 F-F LEV TOP BUC 13 33 429 DILUANT POLICOLOR 0.9L BUC 10 10,5 105 CABLU MYYM 3*2.5 T500 ML 30 6 180 RACORD COMPRESIUNE FI 25*3/4 BUC 30 4,3 129 COT COMPRESIUNE FI 25*3/4 BUC 30 5,4 162 PITURA VOPSEA UNIV. 4 LITRI BUC 20 66,1
- Număr anunț
- DA28780641
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.110 RON
- Valoare atribuită
- 10.110 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.