Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Manusi menaj S, M, L buc. 10 2,38 lei 23,80 lei 2 Manusi latex nepudrate, 100 buc./cutie, marimea M cutie 3 40,00 lei 120,00 lei 3 Manusi unica folosinta transparente 100 buc/pachet pachet 10 5,00 lei 50,00 lei 4 Dezinfectant universal fara clor Igienol, Pine Fresh, 4 L buc. 5 55,00 lei 275,00 lei 5 FINISH 1.5KG cutie 5 8,98 lei 44,90 lei 6 FINISH TABLETE 110 BUC CLASSIC cutie 5 44,40 lei 222,00 lei 7 Odorizant toaleta - 55 gr. - Domestos buc. 40 4,21 lei 168,40 lei 8 Otet alimentar 1 litru buc. 36 3,50 lei 126,00 lei 9 Dezinfectant suprafete - 5 litri - Domestos buc. 5 29,89 lei 149,45 lei 10 Detergent geam - 500 ml, Clin buc. 10 4,76 lei 47,60 lei 11 Lacat fonta Abus Ecoline 60mm, belciug O9mm, 3 chei buc. 1 18,90 lei 18,90 lei
- Număr anunț
- DA28738428
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 (CUI 29357100)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.246 RON
- Valoare atribuită
- 1.246 RON
- Data publicării
- 12.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.