Atribuită Cumpărare directă

1. DOZATOR - 10 BUC X 57 2. TERMOMETRU - 3 BUC X 128.49 3. MASCA COPII - 100 BUC X 0.36 4. MASCA - 500 X 0.17 5. COVOR DEZINFECTANT - 5 BUC X 145

Număr anunț
DA28737658
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOD (CUI 29425654)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.801 RON
Valoare atribuită
1.801 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.801 RON

din 1.801 RON estimat