Atribuită Cumpărare directă

Pachet de produse ce contine: DISPENSER SAPUN SI GEL DEZINFECTANT ROCA - 18 buc.

Număr anunț
DA28828584
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
SERSTILL SRL (CUI 6306727)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.744 RON
Valoare atribuită
3.744 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.744 RON

din 3.744 RON estimat