Atribuită Cumpărare directă

Annales de chimie Sciences des matériaux - Vol. 40 N° 1-2/2016 January/June. 17th International French-Polish Seminar on Reactivity of Solids. 9782743022389

Număr anunț
DA28845161
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat