Atribuită
Cumpărare directă
Birkenfeld, B. C. Bancherul diavolului. Necenzurat Minerva 2020 9789732110812 57.62 Pantelimon, C. Mihail Manoilescu si doctrina corporatista Oscar Print 2021 9789736685415 58.33 Saniuta, A. Marketingul inovatiilor in retail Pro Universitaria 2021 9786062613235 36.77 Dumitrascu, D.-D. Abordari si studii de caz relevante privind managementul organizatiilor din Romania in contextul pandemiei COVID-19 Pro Universitaria 2020 9786062612443 33.00 Banerjee, A. V. Economie utila pentru vremuri dificile. Solutii optime pentru probleme greu de rezolvat Litera International 2021 6063373596 62.75 Apostol Tofan, D. Drept administrativ. Vol. 2 Actul administrativ. Contenciosul administrativ. Domeniul public C. H. Beck 2020 9786061810451 70.77 Varsta, I. Protocol si eticheta diplomatice C. H. Beck 2021 9786061811069 167.40 Sur, S. Relatii internationale C. H. Beck 2021 6061811120 114.26 Kahneman, D. Noise. Un defect al judecatii umane Vellant 2021 6069801413 62.93 Istrate, C. Contabilitatea nu-i doar pentru contabili Evrika Publising 2021 9786069512999 56.84 Sorcaru, S.-L. Investitiile straine directe din Uniunea Europeana in tarile parteneriatului estic. Studiu comparativ Editura Economica 2021 9789737099457 35.81 Topliceanu, S. C. Reconfigurarea centrelor de putere din economia mondiala in contextul provocarilor lumii contemporane Editura Economica 2021 35.81 Diaconu, D. Commons and local development disparities. A mixed-methods longitudinal new-institutional analysis Editura Economica 20
- Număr anunț
- DA28799338
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.866 RON
- Valoare atribuită
- 1.866 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.