Atribuită
Cumpărare directă
Book of Psalms: A Translation with Commentary 9780393337044 Histoire de la Messe 9782915025033 The Restoration of Gregorian Chant: Solesmes and the Vatican Edition 9780813215488 Tratat de istorie a religiilor Gregorian Chant: A Guide to the History and Liturgy 9781557255549 Reading in the Byzantine Empire and Beyound 9781108406031 Istoria Imperiului Bizantin Arvo Pärt's White Light: Media, Culture, Politics 9781316633953
- Număr anunț
- DA28697259
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.057 RON
- Valoare atribuită
- 1.057 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.