Atribuită
Cumpărare directă
Carti si publicatii conform ofertei Publicații, cărți și alte materiale didactice în cadrul proiectului „POLISE - Implementarea de politici si instrumente moderne pentru selecția și evaluarea resurselor umane în Serviciul de Protecție și Pază”, Cod SIPOCA 745, Cod MySMIS2014: 129745
- Număr anunț
- DA28686126
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.051 RON
- Valoare atribuită
- 22.051 RON
- Data publicării
- 03.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.