Atribuită Cumpărare directă

Cavell on Film 9780791464328 Contesting Tears : The Hollywood Melodrama of the Unknown Woman 9780226098166 Pursuits of Happiness : The Hollywood Comedy of Remarriage 9780674739062 Wittgenstein at the Movies : Cinematic Investigations 9780739148853 Art and Objecthood : Essays and Reviews 9780226263199 Absorption and Theatricality: Painting and Beholder in the Age of Diderot 9780226262130 Understanding Merleau-Ponty, Understanding Modernism 9781501365508 Modernist Montage : The Obscurity of Vision in Cinema and Literature 9780231920322 The Problem with Pleasure : Modernism and Its Discontents 9780231152730

Număr anunț
DA28669616
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.995 RON
Valoare atribuită
1.995 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.995 RON

din 1.995 RON estimat