Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare produse: - 30 seturi pahare unică folosință albe, 200 ml, 100 buc./set; - 10 cutii lapte condensat pentru cafea 10x10 gr. x 20 folii /cutie; - 30 cutii zahăr tos stick, 5 gr/200 buc/cutie - 54 buc. cafea măcinată pachet vidat de 500 gr.; - 8 buc. cafea boabe 1 kg/pachet; - 10 seturi palete cafea, material compozit, ambalate individual, 90 mm, 100 buc./set.
- Număr anunț
- DA28696514
- Autoritate contractantă
- JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
- Furnizor / câștigător
- MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
- Cod CPV
- 15861100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.312 RON
- Valoare atribuită
- 2.312 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.