Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de auditare financiară pe proiecte componente pentru faza 4/2021 a Proiectului „Conducerea inteligenta si distribuita a 3 sisteme autonome complexe integrate in tehnologii emergente pentru asistare personala medico-sociala si deservire de linii de fabricatie flexibila de precizie (CIDSACTEH)”-PN-III-P1-1.2- PCCDI-2017-0290 Proiecte Complexe CDI de la UEFISCDI cu nr.78PCCDI/2018 -Director proiect :Dorian Cojocaru -Durata faza 4:01.01.2021-30.09.2021 -Valoare faza pentru partenerul UCV : 60544.00 lei Termen maxim pentru cele 5 rapoarte de audit:15.09.2021 Data finalizare audit si prezentare rapoarte de audit: maxim 5 zile calendaristice de la data prezentarii documentelor de catre Achizitor(director de proiect) pentru contract, dar nu mai tirziu de data maxima de finalizare a serviciilor de audit aferente contractului: 15.09.2021.
- Număr anunț
- DA28714018
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AUDIT FINANCIAR - MARIN ALIN (CUI 27895153)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.180 RON
- Valoare atribuită
- 1.180 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.