Atribuită Cumpărare directă

Scrisori medicale, fise spitalizare, foi observatie, plan ingrijire, formular Bk, registre casa, autocolant, bon de consum

Număr anunț
DA28705082
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.733 RON
Valoare atribuită
1.733 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.733 RON

din 1.733 RON estimat