Atribuită Cumpărare directă

: MICROPAN COMPLEX - Natural biologic initiator ideal pentru a optimiza procesul biologic de deshidratare a substantelor organice prezente in apa reziduala la intrarea din statiile de epurare . Produsul este foarte bun pentru activarea procesului biologic in statiile de epurare ape uzate si in curatarea retelei de canalizare . Microorganismele si enzimele continute in MICROPAN COMPLEX , au o eficienta ridicata in curatarea oricarui tip de ape menajere, industriale sau din depozitele de gunoi . Metabolizarea componentelor organice mentin parametri apei poluate mai usor in limitele reglementarilor legale . Acest produs actoineaza impotriva agentilor patogeni . El dezvolta formatiuni , colonii de bacterii care reduc componentele patogene etc

Număr anunț
DA28883924
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
GLUON S.R.L. (CUI 26235230)
Cod CPV
24965000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat