Atribuită
Cumpărare directă
DIGITUS DA-73102 Cable repeater USB 2.0 Digitus o lenght 20m Producator: ASSMANN ELECTRONIC Part Number producator: DA-73102 Cod produs: 1766285 EAN: 4016032306467 Reaprovizionare (data nu este garantata!): 10.09.2020 Garantie producator: 24 Luni Garantie Supports USB low speed (1.5 Mbps), full speed (12 Mbps) and high speed (480 Mbps) Compatible with USB specification revision 2.0 and 1.1 USB connection supports Plug and Play Also usable with USB 2.0 devices featuring their own power supplies Produs: Nume produs: DIGITUS DA-73102 Cable repeater USB 2.0 Digitus o lenght 20m Descriere: DIGITUS USB 2.0 Repeater Cable DA-73102 - USB extension cable - USB (M) to USB (F) - USB 2.0 - 20 m - active EAN: 4016032306467 Garantie producator: 24 Luni Garantie General Type: USB extension cable Features: Active cable (signal regeneration) Length: 20 m Connectivity Connector: 4 pin USB Type A - male Connector (Second End): 4 pin USB Type A - female Miscellaneous Compliant Standards: USB / USB 2.0 Datele tehnice ne sunt puse la dispozitie de o terta parte. Nu ne asumam responsabilitatea pentru erorile sau lipsa de conformitate a acestor date. Transport gratuit. INF ST 13/127/145 ID83
- Număr anunț
- DA28834269
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121 RON
- Valoare atribuită
- 121 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.