Atribuită
Cumpărare directă
carton 160g 3top*33.61lei,dosar plastic 150buc*0.59lei,file plastic 300buc*0.08lei, hartie a4 35top*11.76lei,adaptor fixare hdd 1buc*12.61lei,lipici bic 8g 10buc*3.36lei perforator 1buc*48.74lei,capsator 1buc*16.81lei,creion rotring 4buc*10.08lei,stilou bic 6buc*10.08lei,stilou MAPED 1buc*8.40lei,REZERVA PELIKAN 54buc*0.34lei SABLON 1buc*3.36lei,rezerva 0.7 2buc*2.94lei,bibliorafturi 2buc*5.46lei,containere arhivare 20buc*14.29lei,dosar cu burduf 40buc*1.26lei
- Număr anunț
- DA28875563
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I (CUI 2541207)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220 RON
- Valoare atribuită
- 1.220 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.