Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ECONOM HARTIE COPIATOR A4 80 GR/MP (2500 coli + set 5 pix): 14 X 65.4 =915.6 SET ECONOM CORECTOR FLUID CU BURETE (2buc/set) : 5 X 10.8 = 54 PACHET ECONOM BIBLIORAFT PLASTIC 8CM (2BUC/PAC) : 6 X 11.6 = 69.6 SET ECONOM DOSAR SINA PLASTIC (10 BUC/SET) :5 X 6.9 =34.5 PACHET ECONOM FOLIE DOCUMENT A4 (2SET/PAC): 5 X 14 = 70 SET ECONOM CAPSE NR. 24/6 (2 buc/set) : 5 X 1.8 = 9 PERMANENT MARKER SCHNEIDER 130 : 15 X 3 = 45 SET ECONOM DOSAR SINA RO (10 BUC/SET) : 5 X 3.8 = 19 SET ECONOM AGRAFE MARI 50 MM (2buc/set): 3 X 4.8 = 14.4 SET ECONOM CAIET A4 SPIRA HERLITZ 70 FILE MATE (5buc/set):1 X 21= 21 SET ECONOM PLIC C6 ALB AUTOADEZIV (100/SET) : 2 X 9 = 18 SET ECONOM ACE CU GAMALIE (2buc/set):3 X 1.6 = 4.8 SET ECONOM AGRAFE BIROU 77 MM 100 buc/cutie (2buc/set): 1 X 24.6 = 24.6 SET ECONOM BON CONSUM ALB (2buc/set): 2 X 5.8= 11.6 SET ECONOM BON TRANSFER(2BUC/SET): 2 X 5.8 =11.6 SET ECONOM CAPSATOR NR 24/6 TIP CLESTE :2 X 31.6 =63.2 SET ECONOM TUS STAMPILA HERLITZ 27ML (2buc/set): 2 X 9.8 = 19.6 SET ECONOM DECAPSATOR (2buc/set): 2 X 3 = 6 SET ECONOM BANDA ADEZIVA 48/66 TESA (2 buc/set): 2 X 7.8=15.6
- Număr anunț
- DA28756299
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.427 RON
- Valoare atribuită
- 1.427 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.