Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID 5L: 7 X 17,1 = 119,7 SACI 120L: 42 X 5,4 = 226,8 CIF 5L: 1 X 42,2 = 42,2 Clorom 200buc/cut: 10 X 52 = 520 LACATE 40MM: 10 X 11 =110 CLIN GEAM 750ML: 3 X 8,8 = 26,4 MOP+COADA: 1 X 8,8 = 8,8 SERVETELE UMEDE DEZINFECTANTE : 6 X 11,8 = 70,8 HARTIE IGIENICA GRI FARA TUB 50ROLE/BAX: 15 X 15 = 225 PACHET ECONOM PROSOAPE PLIATE ZZ VERZI (20BUC/PAC): 2 X 56 = 112 PASTILE PISOAR 200BUC/CUT: 5 X 52 = 260 HARTIE COPIATOR A4 80GR ALB (2500COLI): 1 X 63,2 = 63,2 SACI 120L: 120 X 5,4 = 648 15.08 Strand SERVETELE UMEDE DEZINFECTANTE: 7 X 7,1 = 49,7 DEZINFECTANT MAINI SANYTOL 250ML: 7 X 14,8 = 103,6 STRAND 06.08 SAPUN 5L: 5 X 17,1 = 85,5 STRAND 21,08,2021 SACI MENAJ 120L 10BUC/ROLA: 60 X 5,4 =324 STRAND ADELINA 19.08 HARTIE IGIENICA GRI FARA TUB 50ROLE/BAX : 10 X 15 =150 PROSOAPE PLIATE ZZ VERZI 20BUC/CUTl: 3 X 56 = 168 SAPUN 5L: 10 X 17,1= 171 Clorom 200buc/cut: 10 X 52 = 520 DETARTRAND NUFAR: 8 X 7,8 = 62,4

Număr anunț
DA28745213
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.067 RON
Valoare atribuită
4.067 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.067 RON

din 4.067 RON estimat