Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 240L 10BUC/ROLA: 15 X 15,8 = 237 saci mari 120L (10/SET): 15 X 5,4 = 81 NUFAR DETARTANT: 10 X 7,8 = 78 CREMA DE CURATAT CIF 500ML: 10 X 10,5 = 105 solutie Sano Hotel pardoseli 4L: 5 X 28,6 = 143 domestos 750M: 10 X 7,8 = 78 sapun lichid 5L: 7 X 17,1 = 119,7 - solutie geamuri (Sano Clear Blue) : 7 X 6 = 42 rola hartie 300m: 5 X 26,6 = 133 - manusi menaj marime M: 4 X 3,3 = 13,2 spray pronto mobila: 3 X 12,5 = 37,5 Clorom 200buc/cut: 10 X 52 = 520 MOP BUMBAC 250GR: 10 X 4,4= 44 STADION 16.08 HARTIE IGIENICA 3STR PERFEX 10/SET: 10 X 7,8 = 78 HARTIE IGIENICA ROZ CU TUB 50ROLE/BAX: 2 X 15 = 30 STADION 17.08 DOZATOR SAPUN LICHID 500ML: 15 X 29 = 435 STADION 25.08 PACHET ECONOM PROSOAPE PLIATE ZZ VERZI (20BUC/PAC): 2 X 56 = 112 COADA LEMN NATUR FILETAT: 4 X 4,4 = 17,6 SAPUN 5L: 5 X 17,1 = 85,5 SACI MENAJ 240L 10BUC/ROLA: 5 X 15,8 = 79 SACI 120L: 10 X 5,4 = 54 MANUSI MENAJ: 8 X 3,3 = 26,4 ROLA HARTIE 200M: 6 X 19 = 114 HARTIE IGIENICA GRI FARA TUB 50ROLE/BAX: 1 X 15 = 15
- Număr anunț
- DA28744357
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.677 RON
- Valoare atribuită
- 2.677 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.