Atribuită Cumpărare directă

Servicii de prelevare probe si de analize ape uzate pentru bransamentele de canalizare la sediul CNLR , cladirea din Calea Victoriei, depozitul Obor si cladirea Serviciului Activitati Tipografice, conform oferta dvs. nr. 510/10.08.2021, inregistrata la CNLR S.A. DOL sub nr. 12539/11.08.2021. Atasat regasiti modelul de contract instituit de autoritatea contractanta. Va rugam sa completati modelul de contract cu datele societatii dvs (denumire, adresa, cont bancar de la o banca comerciala (fara Trezorerie), numele si functiile persoaneler semnatare din partea dvs.). Contractul completat se transmite pe e-mail ion.nita@loto.ro, achizitii.publice@loto.ro, asumat prin semnatura/stampila.

Număr anunț
DA28722557
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.568 RON
Valoare atribuită
14.568 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.568 RON

din 14.568 RON estimat