Atribuită Cumpărare directă

FILTRU ULEI BMW FILTRU AER BMW FILTRU POLEN BMW AC 100 AH START STOP AC 70AH CARANDA

Număr anunț
DA28832798
Autoritate contractantă
UM 0599 PLOIESTI (CUI 34573983)
Furnizor / câștigător
ANDANAUTO SRL (CUI 15683696)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172 RON
Valoare atribuită
1.172 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172 RON

din 1.172 RON estimat