Atribuită
Cumpărare directă
PIX CU GEL 70 2.1009 POST IT 75X75 20 1.35 POST IT FLUR 38X51 20 1.35 INDEX 45*12 5 CULORI 20 1.35 TEXTMARKER PLK 50 2.44 LIPICI SOLID 21GR MILAN 10 2.5 BANDA CORECTOARE D 10 1.68 MINA CREION MECANIC DACO 21 15 1 CREION MECANIC DACO 10 4.25 BURETIERA CU GEL 10 3.9 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII A4 DIVERSE CULORI 300 0.45 FOLII PROTECTIE DOCUMENTE 2.5, A4, 100 BUC/SET 21 500 0.078 CAPSE 24/6 ECONOMIC LINE 30 0.6 MAPA PLASTIC CU CAPSA DACO 21 50 1.85 MINE PIX 20 0.25 CLIPS HARTIE 51MM 48 6.9 CLIPS HARTIE 41MM 48 5 CLIPS METALIC 32MM NEGRE 12 BUC/HARTIE 48 3 CLIPS METALIC 25MM NEGRE 12BUC/CUTIE 48 2.4 CLIPS HARTIE 19MM 48 1.5 RADIERA 430 10 0.84 CREION GRAFIT CU RADIERA MILAN 20 0.75
- Număr anunț
- DA28801387
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.703 RON
- Valoare atribuită
- 1.703 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.