Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de servicii de telefonie ila si internet pe telefon si internet mobil.

Număr anunț
DA34551739
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.010.105 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.010.105 RON