Atribuită Cumpărare directă

PROCESOR SUNET OPTIMOD 5700i cf. ADV1239115/16.09.2021 PROCESOR SUNET OPTIMOD 5700i cf. ADV1239115/16.09.2021

Număr anunț
DA28877039
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
Furnizor / câștigător
LAET EXIM SRL (CUI 7580282)
Cod CPV
32342430-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.216 RON
Valoare atribuită
35.216 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.216 RON

din 35.216 RON estimat