Atribuită
Cumpărare directă
-Verificarea documentatiei de insotire la autorizarea initiala si pentru verificarea documentatiei tehnice de reparare sau de remontare la recipient stabil, cisterna, container sau butoi sub presiune, avand capacitatea (V)= 500l, conform HG 34/2012, poz.3, lit.a, col 1, modificata prin HG 621/21.08.2019. Eliberarea cartii sau a duplicatului acestuia pentru instalatie-partea de exploatare carte tip ISCIR se tarifeaza cu 150 lei conform nota 1.10 -Verificari tehnice in utilizare pentru recipienti cu volum mai mic sau egal de 500 litri-revizie interioara(RI), conform HG 34/2012, modificata prin HG 621/2019, pozitia 3, litera a,coloana -Verificare tehnica in utilizare la recipient stabil cisterna,container sau butoi sub presiune, avand capacitate(V) mai mica sau egala cu 500 litri-incercare la presiune(IP), conform HG 34/2012,pozitia 3, litera a, coloana 3, modificata prin HG 621/21.08.2019. -Verificari tehnice, incercare de etanseitate(IE) la recipient stabil, cisterna, container sau butoi sub presiune, avand capacitatea (V)= 500 l, conform HG 34/2012, poz.3, lit.a, col.4, modificata prin HG 621/21.08.2019. - Eliberarea cartii sau a duplicatului acesteia pentru instalatie- partea de exploatare ( carte tip ISCIR) se tarifeaza cu 150 lei, conform nota 1.7 din HG 34/2012 modificata prin HG 621/21.08.2019.
- Număr anunț
- DA28867541
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 415 RON
- Valoare atribuită
- 415 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.