Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica a instalatiei revizie interioara (RI) pentru recipient stabil, cisterna, container sau butoi sub presiune, avand capacitatea (V) mai mare de 1500 de litri si mai mic sau egal de 50.000 de litri, Verificare tehnica a instalatiei incercare de presiune hidrostatica (IP) pentru recipient stabil,cisterna,container sau butoi sub presiune avand capacitatea (V)mai mare de 1500 de litri si mai mic sau egal de 50.000 de litri,

Număr anunț
DA28835476
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71328000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874 RON
Valoare atribuită
874 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

874 RON

din 874 RON estimat