Atribuită
Cumpărare directă
Verificarea documentatiei tehnice pentru nacele si platforme ridicatoare, conform HG 34/2012, pozitia 21,coloana 1, modificata prin HG 621/21.08.2019. Verificari tehnice pentru nacele si platforme ridicatoare, conform HG 34/2012, pozitia 21, coloana 2, modificata prin HG 621/21.08.2019 Eliberarea cartii sau a duplicatului acesteia pentru instalatie- partea de exploatare ( carte tip ISCIR) se tarifeaza cu 150 lei, conform nota 1.7 din HG 34/2012 modificata prin HG 621/21.08.2019
- Număr anunț
- DA28821300
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.224 RON
- Valoare atribuită
- 3.224 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.