Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica la ascensoarele ce deservesc Pasajul Basarab. ASC 100437 2011 299911013 Bd. Dinicu Gloescu ASC 100438 2011 299911014 Bd. Dinicu Gloescu ASC100439 2011 299911015 Bd. Calea Grivitei ASC 100440 2011 299911016 Bd. Calea Grivitei

Număr anunț
DA28755102
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat