Atribuită Cumpărare directă

MASCA MASTI MEDICALA 3 TREI STRATURI 3 TREI PLIURI , CLEMA METALICA-AVIZ ANMDMR NUMAR DE REFERINTA: co masca medicala PRET DE CATALOG: 0,16 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 18143000-3 Echipamente de protectie (Rev.2) DESCRIERE: AVIZ DE LA MINISTERUL SANATATII. MASCA MASTI MEDICALA 3 TREI STRATURI 3 TREI PLIURI prindere cu elastic clema de fixare pe profilul nasului.-AVIZ ANMDMR NR. T52/19.05.2020 Ambalare 50 buc. Material NON-IRITANT Comanda : MULTIPLU DE 50 BUC. Termen de livrare : 1-2 zile in functie de locatia beneficiarului. MARFA STOC IN DEPOZIT BUCURESTI Contact : 📞0749138333 e-mail : officemore@yahoo.com mai putin

Număr anunț
DA28687280
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 AGRIJ (CUI 24886126)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat