Atribuită
Cumpărare directă
AVIZ DE LA MINISTERUL SANATATII. MASCA MASTI MEDICALA 3 TREI STRATURI 3 TREI PLIURI prindere cu elastic clema de fixare pe profilul nasului.-AVIZ ANMDMR NR. T52/19.05.2020 Ambalare 50 buc. Material NON-IRITANT Comanda : MULTIPLU DE 50 BUC. ACHIZITIA ESTE FERMA SI TINE LOC DE COMANDA SCRISA ATENTIE !!!! VA RUGAM SA ATASATI AVIZUL MS
- Număr anunț
- DA28665232
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.