Atribuită Cumpărare directă

PROSOP CELULOZA 100%, 2 STRATURI, CULOARE ALB, INALTIME 23CM COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 5 ZILE LUCRATOARE

Număr anunț
DA28781613
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
CENSUS GROUP SRL (CUI 22623735)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.350 RON
Valoare atribuită
4.350 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.350 RON

din 4.350 RON estimat