Atribuită
Cumpărare directă
Traforajul HEGNER Multicut 1 este produsul de baza de la producatorul german renumit, HEGNER. Masa inclinabila permite taieri complexe, taierea se face perfect paralel si exista si un jet de aer care indeparteaza rezidurile pentru urmarirea marcajelor cu usurinta. Produs exclusiv in Germania fiecare componenta este atent construita pentru asigurarea calitatii desavarsite. Exista disponibila o varianta si cu variator de turatie de la 400-1400RPM
- Număr anunț
- DA28854641
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
- Cod CPV
- 42642100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.790 RON
- Valoare atribuită
- 1.790 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.