Atribuită Cumpărare directă

40701023 Pudra SiC 120 - 1 buc 40701025 Pudra SiC 320 - 1 buc 40701028 Pudra SiC 800 - 1 buc 40400221 Folie SiC 120 - 1 buc 40400224 Folie SiC 320 - 1 buc 40400225 Folie SiC 500 - 1 buc 40400226 Folie SiC 800 - 1 buc 49900048 Md-Gekko - 1 buc

Număr anunț
DA28871182
Autoritate contractantă
Institutul de Speologie Emil Racovita (CUI 4192758)
Furnizor / câștigător
STRUERS GMBH WILLICH SUCURSALA BUCUREŞTI (CUI 24391054)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.786 RON
Valoare atribuită
2.786 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.786 RON

din 2.786 RON estimat