Atribuită Cumpărare directă

Teava 88x3 (3X262.1833); Teava rectangulara (2X124.37); Ciment(4X10.505); Banda crep(8X4.6217); Vopsea Patina(4X23.9493); Pensula(2X5.46); Diluant(2X12.606); Pensula 5 cm(2X4.2); Rezerva trafalet (3X1.68); Banda crep(2X3.78); Cuier(10x4.202).

Număr anunț
DA28839986
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NEGOITA DANAILA BUCESTI (CUI 29078016)
Furnizor / câștigător
CASIELMA SRL (CUI 15808471)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.309 RON
Valoare atribuită
1.309 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.309 RON

din 1.309 RON estimat