Atribuită Cumpărare directă

constatare, reparatie si ITP la ATV LINHAI 300 an 2020 s.s. LL8RAP4W8H0J00759

Număr anunț
DA28688641
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA AUTOMECANICA SCM (CUI 345972)
Cod CPV
50111000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.633 RON
Valoare atribuită
5.633 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.633 RON

din 5.633 RON estimat