Atribuită Cumpărare directă

TRUSA MULTIPARAMETRU MASURARE APA SI SOLUTII APOASE EXStik ® II EC510 EXTECH Trusa cu teste chimice, pentru analiza calitatii apei, contine: - aprox. 110 teste alcalinitate (CaCO3): 0...100 mg/L cu increment 1 mg/L ; 0...300 mg/L cu increment 3 mg/L, metoda chimica: fenoftaleina/bromfenol albastru - aprox. 110 teste clor (Cl-): 0...100 mg/L cu increment 1 mg/L ; 0...1000 mg/L cu increment 10 mg/L, metoda chimica: nitrat mercuric - aprox. 100 teste duritate (CaCO3): 0,0...30,0 mg/L cu increment 0,3 mg/L ; 0...300 mg/L cu increment 3 mg/L, metoda chimica: EDTA - tester electronic pH: 0...14.pH - 100 teste fier : 0...5 mg/L cu increment 1 mg/L, metoda chimica: fenantrolina - aprox. 110 teste sulfiti (Na2SO3): 0,0...20,0 mg/L cu increment 0,2 mg/L ; 0...200 mg/L cu increment 2 mg/L, metoda chimica: iodometric

Număr anunț
DA28823649
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
HANNA INSTRUMENTS SERVICE SRL (CUI 18693643)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.409 RON
Valoare atribuită
1.409 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.409 RON

din 1.409 RON estimat