Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare pachet echipamente de protecție necesare personalului care executa lucrări de intervenţie la drumurile judeţene în vederea asigurării siguranţei rutiere: Bocanci cu bombeu metalic -6 perechi, Căciulă de iarnă -6 buc., Cizme de lucru îmblănite -2 per, Cizme electroizolante -2 per, Cască de protecție -2 buc, Costum salopetă (pantaloni și jachetă) -6 set, Jachetă cu pieptar impermeabilă iarnă -2 buc, Jachetă pilot impermeabilă -2 buc, Mănuși protecție- 60 buc, Pantof cu bombeu metallic - 6 per, Pelerină impermeabilă -2 buc., Șapcă reflectorizantă -6 buc., Scurtă impermeabilă iarnă -2 buc., Vestă reflectorizantă -7 buc., Tricouri reflectorizante -12 buc. in conformitate cu Caietul de sarcini nr. 19103/02.09.2021 și Formularului de propunere tehnicã și financiarã transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 19709/10.09.2021. Obs.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28765374
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- VARVI STYLL SRL (CUI 9065380)
- Cod CPV
- 18100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.624 RON
- Valoare atribuită
- 5.624 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.