Atribuită Cumpărare directă

taiat lemn foc

Număr anunț
DA28872511
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNESTI (CUI 16057348)
Furnizor / câștigător
ROCOSMA S.R.L. (CUI 15509852)
Cod CPV
77211400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat