Atribuită Cumpărare directă

Kit reparație de baza pentru electropompa Flygt 3153.181 cu seria 1580155, P=15kW 1 buc x 4843,00 lei Rotor hidraulic pentru pompa Flygt 3153-181 cu seria 1580155, P=15kW 1 buc x 7380,00 lei

Număr anunț
DA28758346
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.223 RON
Valoare atribuită
12.223 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.223 RON

din 12.223 RON estimat